Hakkımızda - Bafalılar Erba Çelik Kürek

BAFALILAR LTD. ŞTİ.

Bafalılar Ltd. Şti. 1957 senesinde Erdoğan BAFALI tarafından kurulmuştur. Kürek üretim tesisi ile Türkiye'de faaliyet gösteren tecrübeli el aletleri üreticilerindendir.

Merkez ofisi İzmir'de bulunan firma, inşaat malzemeleri toptan ve perakende satış yapan iki mağazasıyla hizmet vermektedir. Bafalılar Ltd. Şti. üretimlerini Manisa Alaşehir'de 15.000 m2 alan üzerinde 5.000 m2 kapalı olarak konumlandırılmış tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Bafalılar firması ismi, ERBA ÇELİK markası, ürün ve servis kalitesi ile, sektörün önde gelenleri ve son kullanıcı nezdinde isim yapmış, bilinirliği yüksek bir firmadır. Bafalılar uzun yıllardır sektörde var olan isim ve marka değerini önemsemekte bu amaçla kalitesini devamlı arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için isminden aldığı güçle çalışmalarına ve büyümesine devam etmektedir.

Bafalılar firmasınca üretien her ürün, yüksek kalite standartlarına göre üretilmekte ve 1957'den bu yana pazarda önemli ölçüde dikkat çekmektedir. ERBA ÇELİK markası ile faaliyet gösterdiği pazarda seçkin bir marka olmayı başarmış ve bunu gelenek haline getirmiştir.